Опубліковано: 7 Грудня 2021 / Оновлено: 8 Грудня 2021

У черговий раз лікарі Ковельського МТМО засвідчили свій високий професіоналізм! Завдяки трансплантації врятовано три людських життя!

Проведено друге мультиорганне вилучення донорських органів. Пересаджено серце та дві нирки. Бригади медиків були готові й до пересадки печінки, проте клінічні та гістологічні дослідження виявили її непридатність для трансплантації.

Здорове серце відтепер б’ється у грудях 62-річного чоловіка, який довгий час хворів на ішемічну карідіоміопатію, переніс два інфаркти, що спричинили ряд інших патологій серця.  Ще двоє пацієнтів зможуть розпочати нове життя без замісної ниркової терапії. 32-річний чоловік вісім років чекав на донора, перебуваючи на гемодіалізі, який змушений був проходити тричі на тиждень. Така ж доля могла чекати й іншу пацієнтку – 52-річну жінку, нирки якої перестали працювати півтора місяці тому. Єдиним порятунком для цих людей могла стати тільки трансплантація.

Усі операції пройшли успішно!

Велика вдячність рідним донора за розуміння та можливість врятувати життя одразу кільком людям. Світла пам’ять 51-річній жінці, життя якої обірвалося передчасно.

Дякуємо колегам з Національного Інституту хірургії та трансплантології імені О.О.Шалімова – Василю Белейовичу та Софії Чайковській, у співпраці з якими виконувалися операції.

Подяка нашим лікарям: трансплантологу Володимиру Танському, кардіохірургу Василю Шимону, трансплантологу Олександру Голубу, хірургу Андрію Павлусику, анестезіологам Тетяні Приходько, Борису Гулаку та Богдані Ярошенко. А також координаційному центру трансплантації анатомічних матеріалів Ковельського МТМО – Ользі Танській та Андрію Мельнику.

Генеральний директор Валентин Вітер висловлює подяку команді медиків Ковельського МТМО та усім, хто був задіяний у підготовці та проведенні трансплантацій за злагоджену скоординовану роботу. Ми зробили це разом!

Працюємо спільно заради порятунку людських життів! Усім міцного здоров’я!