Опубліковано: 12 Вересня 2022

Обсяг медичних послуг, які надає пацієнтам кардіохірургічний центр Ковельського МТМО, збільшився завдяки придбанню внутрішньоаортального балонного контрпульсатора. Використання цього сучасного апарату для допоміжного кровообігу відкриває нові можливості в лікуванні серцево-судинних захворювань.

Внутрішньоаортальна балонна контрпульсація (ВБК) застосовується для тимчасової підтримки насосної функції серця з метою врівноважити потребу міокарда в кисні з його доставкою, якщо простіші лікувальні методики не допомогли вивести пацієнта з критичного стану.

За допомогою внутрішньоаортальної контрпульсації вдається стабілізувати гемодинамічні показники у хворих, які страждають на гострий інфаркт міокарда, нестабільну стенокардію, а також потребують лікування тромболітиками або проведення ангіопластики та інших втручань.

Застосування ВБК також вважається ефективним засобом стабілізації хворих, які отримують загальний наркоз, що використовується при підготовці до трансплантації серця і навіть під час транспортування тяжкого хворого з іншого лікувального закладу до кардіохірургічного центру Ковельського МТМО.

Не зупиняємося на досягнутому, підвищуємо рівень надання послуг, впроваджуємо новітні методи лікування заради збереження здоров’я та порятунку життя пацієнтів!

 

Адміністрація Ковельського МТМО