Опубліковано: 16 Лютого 2022

Життя біжить та приносить нові цікаві випадки, з якими навіть досвідчені лікарі зустрічаються досить рідко. До травматологічного відділення звернулася пацієнтка 66 років з двостороннім вродженим деформуючим артрозом кульшових суглобів. Це повільно прогресуюче захворювання, яке призводить до руйнування суглоба та інвалідності.

Жінка в дитинстві була прооперована з приводу двостороннього вродженого диспластичного коксартроза з двох сторін, що звичайно привело до зміни анатомії в даних ділянках та різкого обмеження рухів в обох суглобах.

Щоб відновити втрачені функції суглобів та повернути жінці можливість вільно рухатися, наша команда професіоналів прийняла виклик! Бригада лікарів на чолі з Богданом Байчуком провела одномоментне ендопротезування кульшових суглобів безцементною системою. Крім того, з однієї сторони було проведено пластику западини без додаткових розрізів.

Уже наступного дня після операції хвора ходила на нових суглобах без болю та обмеження рухів. На десятий день жінку виписали з лікарні і вона самостійно пішла додому.

Ми радіємо, коли наша праця дарує людям здоров’я і пацієнти живуть без болю!

 

Адміністрація Ковельського МТМО