Опубліковано: 19 Грудня 2023

Її облаштували у новобудові на першому поверсі житлового будинку по вул. В. Кияна, 70б.

Приміщення просторе, комфортне, відповідає вимогами інклюзивності, забезпечене усім необхідним для роботи медичного персоналу та зручності відвідувачів, зокрема маломобільних громадян. Тут – окремі кабінети лікарів, кімната для персоналу, процедурна, кабінет щеплень. Передбачили і «гарячковий» кабінет з окремим входом для прийому хворих з ознаками ГРВІ.  У майбутньому в приміщенні планують розмістити аптечний пункт. Прибудинкова територія облаштована місцями для паркування авто, дитячим майданчиком.

Для зручності пацієнтів, в амбулаторії проводитиметься забір крові та сечі для лабораторних досліджень. Можна буде зробити кардіограму, а ще – вакцинуватися.

Працюватиме амбулаторія ЗПСМ №6 у дві зміни щодня (крім суботи та неділі) з 8.00 до 18.00 год. Прийом вестимуть два сімейних лікаря: Зінчук Діна Миколаївна (завідувач амбулаторії) та Габрильчук Мар’яна Валеріївна, з якими можна підписати декларації.

Як зауважив генеральний директор Ковельського МТМО Валентин Вітер, основним завданням нової амбулаторії є наближення кваліфікованої медичної допомоги первинного рівня до пацієнтів. Це мікрорайон, віддалений від центру міста, який розбудовується. Його мешканці десятки років чекали на таку подію. Відкриття амбулаторії саме у цьому мікрорайоні Ковеля є знаковим: тут мешкає багато сімей військовослужбовців, розпочато будівництво житла для внутрішньо переміщених осіб.  Загальна кількість пацієнтів (дорослих та дітей), яких планують обслуговувати, сягатиме понад 6 тисяч.

Привітали з новосіллям колектив молодих спеціалістів і представники влади: міський голова Ігор Чайка та його заступниця Наталія Маленицька. Побажали успішної роботи, вдячних пацієнтів та якнайшвидшого повернення до мирного життя.

Відкриття амбулаторії сімейної медицини в умовах війни – це яскравий приклад нашої віри у Перемогу. Зберегти життя та здоров’я кожного пацієнта – надважливе завдання як для медичних працівників, так і для влади. Тож продовжуємо спільно робити корисні справи на благо людей!