Опубліковано: 19 Серпня 2021

Пацієнти – чоловік 79 років та 70-літня жінка, потрапили до лікарні у критичному стані – з ішемічним інсультом (тромбозом артерій головного мозку). Кожна хвилина мала значення для збереження здоров’я та порятунку життя! Аби не дати загинути тим ділянкам мозку, до яких раптово припинилося надходження кисню, хворим терміново провели  ендоваскулярну тромбоекстракцію – інноваційний метод лікування інсульту, який почали використовувати у Ковельському МТМО. Через прокол в стегновій артерії команді лікарів у складі судинного хірурга Олександра Голуба та нейрохірурга Юрія Новака успішно вдалося видалити тромб із судин мозку.

Метод ендоваскулярної тромбоекстракції вимагає чіткої взаємодії та швидкої координації роботи усіх спеціалістів на кожному етапі надання допомоги: від дверей приймального відділення до операційної. Завдяки злагодженій роботі медиків Ковельського МТМО (неврологів та ендоваскулярних хірургів)  ушкодженню мозку пацієнтів вдалося вчасно запобігти. Кровотік відновлено повністю. Пацієнти отримали шанс повернутися до повноцінного життя.

Пам’ятайте:  час – це життя! Важливо вчасно розпізнати ознаки інсульту та викликати екстрену медичну допомогу! Дбайте про себе та своїх близьких!

Бажаєте проконсультуватись із судинним хірургом – телефонуйте за номером: 097 783 42 91

Консультацію нейрохірурга можна отримати за номером: 097 156 05 62