Опубліковано: 26 Серпня 2022

Нині він очолює відділення інтервенційної радіології (рентгенохірургічний блок) центральної райлікарні Ковельського МТМО. Змінити місце проживання та роботи його змусила війна. Разом із родиною Павло Олегович  переїхав у Ковель з Краматорська, де працював у відділенні кардіо- та рентгенваскулярної хірургії. Стажувався у провідних українських та європейських клініках.

Павло Андреєв спеціалізується на проведенні складних ендоваскулярних втручань пацієнтам з важкими серцево-судинними патологіями. Лікарський стаж – 6 років. За цей час виконав понад  2000 коронарографій та ангіографій судин нижніх кінцівок, та понад  1000 стентувань коронарних та периферійних судин. Володіє навичками  імплантації електрокардіостимуляторів. Неодноразово у складі хірургічних бригад брав участь ендоваскулярному протезуванні аортального клапану (TAVI), ендоваскулярному протезуванні грудного відділу аорти (TEVAR),  ендоваскулярному протезуванні черевного відділу аорти EVAR.

Потужне новітнє медичне обладнання, яким забезпечене відділення інтервенційної радіології Ковельського МТМО, та команда лікарів-професіоналів дозволяють на високому рівні діагностувати та лікувати серцево-судинні захворювання, які є одними з найбільш небезпечних, та стоять на першому місці в світі по рівню летальності.

Якщо Вам необхідна консультація серцево-судинного лікаря-хірурга Павла Андреєва – звертайтесь  за номером телефону: +38 095 192 77 10.