Опубліковано: 23 Червня 2021

У нас працюють висококваліфіковані лікарі-урологи, які нададуть фахову допомогу з індивідуальним підходом до кожного пацієнта!

Лише цього року шанс на повноцінне життя отримали до десятка хворих з онкопатологіями та вродженими аномаліями розвитку органів сечовидільної системи, зокрема й нирок. Важливо, що ковельські лікарі мають успішний досвід у лікуванні онкологічних хворих завдяки лапароскопічним методам: проведено дві лапароскопічні радикальні нефректомії (видалення нирок), дві лапароскопічні резекції при пухлинах нирок (видалення пухлин із збереженням органу), дві лапароскопічні пластики  пієлоуретрального сегменту, одна радикальна простатектомія (видалення простати).

Лапароскопічні оперативні втручання дозволяють уникнути відкритої операції та досягти бажаного результату з найменшим ризиком для хворих. Перевагами даного методу лікування є суттєво менший больовий синдром в післяопераційному періоді; набагато швидша реабілітація: удвічі менша тривалість перебування пацієнтів в умовах стаціонару; малотравматичність доступу та косметичний момент:  малопомітні рубці після проколів діаметром 0,5 – 1 см на тілі пацієнта.

Пам’ятайте, що здоров’я – головна цінність людини! Бережіть себе та вчасно звертайтесь за медичною допомогою!

Адміністрація Ковельського МТМО