Опубліковано: 15 Квітня 2021
Останнім часом зросла кількість звернень пацієнтів з приводу гострих риносинуситів.
Риносинусит – інфекційно-запальне захворювання слизової оболонки носа та приносових пазух, яке, як правило, є продовженням гострої респіраторної інфекції. Це досить поширений стан серед тих, хто нехтує правильним лікуванням респіраторних хвороб.

Пацієнти скаржаться на порушення дихання, гнійні виділення з носа, головний біль та відчуття тиску в проекції пазухи, підвищення температури тіла.

У тому числі значно зросла й кількість загострень хронічних поліпозних риносинуситів.

У центрі отоларингології Ковельського МТМО є всі можливості, щоб пролікувати хронічний поліпозний риносинусит і ввести його у довгу ремісію.

Лікування може проводитись як консервативно, так і оперативно. Сучасні ендоскопи та коагулятори, якими обладнаний центр отоларингології Ковельського МТМО, дають можливість лікарям мінімально травматично для пацієнта усунути основну причину захворювання: хронічне запалення пазух чи викривлення носової переділки.

За допомогою ендоскопа з відеокамерою наші фахівці можуть діагностувати поліпози на ранніх стадіях, чітко визначити рівень обструкції носових ходів та з’ясувати основну причину хвороби для кращого і швидшого одужання.

Поліпозні зміни слизової можуть виникати через алергічні реакції організму та при відсутності адекватного лікування призводити до розвитку бронхообструкції та навіть бронхіальної астми.

Отоларингологи радять вчасно лікувати гострі запальні хвороби ЛОР-органів, уникати переохолоджень, зміцнювати імунітет та вести здоровий спосіб життя.