Опубліковано: 17 Червня 2022

У надзвичайно складний час ми зустрічаємо своє професійне свято. Минулий рік був важким для медиків, які боролися з пандемією в жорстких умовах карантину. Зараз працюємо в умовах повномасштабної війни, рятуючи життя поранених бійців і постраждалих цивільних. Тож нинішнє професійне свято є удвічі ціннішим для нас.

Робота на передовій медичного фронту – непроста і відповідальна. І Перемога над ворогом значною мірою залежить від медиків. Адже здоров’я українців – це важлива зброя у бою з агресором.

Дорогі колеги!

Прийміть найщиріші вітання зі словами вдячності за Вашу благородну невтомну працю! Висловлюю повагу і захоплення Вашою самовідданістю та вірністю покликанню. Для Вас завжди були, є і будуть актуальними такі поняття, як честь та гідність, доброта і гуманність благородність і професіоналізм. Ви даруєте людям найдорожче – здоров’я, віру та надію.

Бажаю Вам міцного здоров’я, мирного неба, сонячних днів, родинного затишку та Божого благословення! Нехай кожен день дарує нові професійні досягнення, у домівках панують мир і злагода, у серцях – віра у наші Збройні Сили, у щасливе та мирне майбутнє України! Разом – до Перемоги!

З повагою і шаною –

генеральний директор Ковельського МТМО                     Валентин ВІТЕР