Опубліковано: 16 Жовтня 2023

16 жовтня світова медична спільнота відзначає День анестезіолога. З цієї нагоди вітаю з професійним святом велику дружню команду анестезіологів нашого медичного об’єднання та усіх, хто нині рятує життя воїнів-захисників, стоїть на сторожі здоров’я пацієнтів! Найщиріші слова вдячності Вам за врятовані життя!

Кожен, хто хоч раз потрапив на операційний стіл, пам’ятає прізвище свого хірурга, і майже ніколи – прізвище анестезіолога. Але від цього робота лікарів саме цієї спеціальності не стає менш важливою. Вони скрізь: у приймальному відділенні екстреної допомоги, в операційних, у реанімації. Вони завжди поряд з тими, хто знаходиться на межі. Вони там, де з’являється на світ нове життя. Вони вміють зупинити серце і запустити його. Знають, як налаштувати апарат, який дихає замість пацієнта. Як правильно підібрати засіб і дозування, щоб хворий заснув і прокинувся вчасно. Вони рятують від болю.

Шановні анестезіологи! Бажаю Вам професійного зростання, родинної злагоди, переможного миру та Божого благословення! Міцного здоров’я Вам та Вашим пацієнтам!

 

З повагою –

генеральний директор Ковельського МТМО

Валентин ВІТЕР