Опубліковано: 12 Квітня 2024

Шанс на друге життя Андрій Важинський з Івано-Франківщини отримав у 17-річному віці. Діагноз «дилатаційна кардіоміопатія» не залишив вибору: лише донорське серце могло врятувати юнака. Операція, яку провели в РНПЦ «Кардіологія», пройшла успішно. Нині йому – 27. Він коханий чоловік і щасливий тато двох чудових дітей: 3-річного сина та 6-річної доньки. Працює майстром на будівництві, у вільний час грає з друзями у волейбол, має мрії та бачить своє професійне майбутнє в ІТ-сфері і здобуває освіту за спеціальністю «Кібербезпека».

Аби звичне життя було безпечним для здоров’я, Андрій проходить планові обстеження у кардіохірургічному центрі Ковельського МТМО (завідувач – Володимир Танський). Цього тижня пацієнту провели увесь спектр необхідних діагностичних процедур, зокрема коронарографію (дослідження судин серця), УЗД серця та внутрішніх органів, онкосринінг та ін.

Зі слів лікаря-кардіолога Ольги Танської, яка спостерігає за станом здоров’я Андрія після трансплантації, у нього все гаразд: судини чисті, серце працює добре, ускладнень немає. Дисциплінований пацієнт, виконує всі рекомендації, приймає імуносупресивну терапію, веде здоровий спосіб життя.

Попри війну, галузь трансплантації в Україні продовжує стрімко розвиватися. Важливо, що тепер хворі після пересадки органів отримують медичний супровід. А головне – вони мають право самі обирати лікувальний заклад, де проходити обстеження, та лікаря, який дбатиме про їхнє здоров’я.

Андрій Важинський уже багато років – пацієнт Ковельського МТМО. Він довірився нашим фахівцям – Володимиру Танському та Ользі Танській, і щиро вдячний їм за надання високопрофесійної медичної допомоги та за постійну морально-психологічну підтримку!

Бажаємо Андрію міцного здоров’я, щасливого сімейного життя, здійснення мрій та задумів! А головне – Перемоги, аби розділити цю радість разом з родиною!

Дякуємо нашим захисникам за можливість рятувати життя!