Опубліковано: 17 Червня 2021

Хочемо поділитися приємною новиною: напередодні професійного свята медичних працівників 9 сертифікатів чистоти отримали відділення Ковельського МТМО! Фахівцями Асоціації «СОІК» (Служба організації інфекційного контролю) проведено гігієнічний аудит в рамках програми «Чиста лікарня безпечна для пацієнта». І ми з радістю повідомляємо, що наші відділення відповідають статусу чистої та безпечної лікарні! Персонал продемонстрував високу обізнаність та гарні практичні навички у забезпеченні стандартів чистоти. Це заслуга усього колективу на чолі з генеральним директором Валентином Вітром.


Отож, відзнаки отримали: відділення патології вагітних, пологове відділення, жіноча консультація, гінекологічне відділення, відділення анестезіології з ліжками для інтенсивної терапії пологового будинку та пологовий будинок в цілому. А також дитяче консультативне відділення поліклініки, міська амбулаторія ЗПСМ №5 та педіатричне відділення ЦРЛ.

Під час урочистого вручення сертифікатів спеціаліст Асоціації «СОІК» Наталія Лебедюк відзначила талановиту, потужну команду, яка сумлінно виконує усі вимоги санітарно-епідемічного режиму в закладі охорони здоров’я. Отримані відзнаки є черговим свідченням того, що Ковельське МТМО – серед лідерів і наше прагнення бути першими та кращими підтверджене відзнаками. Адже ми дбаємо про пацієнтів, їхнє швидке одужання у безпечних та комфортних умовах!