Старша медсестра: Омелянович Наталія Григорівна

Пологове відділення Ковельського пологового будинку розраховано на  25 ліжок. Працює цілодобово. 

У відділенні працюють 4 пологові зали, оглядовий кабінет, маніпуляційні кабінети.

У відділенні працюють : 1 лікар-ординатор акушер – гінеколог, лікар – неонатолог та 25 осіб молодшого медичного персоналу з медичною освітою  та молодшого медичного персоналу.

Згідно сучасних вимог у відділенні функціонують індивідуальні пологові зали, в яких забезпечується комфортне перебування роділь та породіль з новонародженими,конфіденційність надання допомоги, присутність чоловіка чи іншої близької людини для підтримки роділлі під час пологів .В післяпологовому періоді жінки перебувають в індивідуальних післяпологових палатах разом з новонародженими дітьми, де практикується вільне відвідування близькими людьми , що приймали участь у пологах.   

Відділення оснащене кардіотокографом для спостереження за станом плода під час пологів.

Акушерську допомогу у відділенні надають згідно  клінічних протоколів МОЗ України по веденню пологів, що грунтуються на сучасних даних науково-доказової медицини.

Лікарі відділення впроваджують в практику епідуральну аналгезію, як метод знеболення пологів, що значно зменшує інтенсивність больових відчуттів та перетворює пологи в менш травматичний процес для матері та плода.

Акушерське обсерваційне відділення Ковельського пологового будинку розраховано на 20 ліжок.

Відділенні оснащене 4 пологовими залами, оглядовим кабінетом, маніпуляційним кабінетом.

Пологові відділення надають кваліфіковану стаціонарну лікувально-діагностичну допомогу вагітним, роділлям, породіллям та новонародженим м.Ковель, Ковельського району а також жителькам інших районів Волинської області  та міст України.

Акушерську допомогу у відділенні надають відповідно до клінічних протоколів МОЗ України по веденню пологів, що грунтуються на сучасних даних науково-доказової медицини.

Відділення оснащене кардіотокографом для спостереження за станом плода під час пологів. Згідно сучасних вимог у відділенні функціонують індивідуальні пологові зали, в яких забезпечується комфортне перебування роділь та породіль з новонародженими,конфіденційність надання допомоги, присутність чоловіка чи іншої близької людини для підтримки роділлі під час пологів .В післяпологовому періоді жінки перебувають в індивідуальних післяпологових палатах разом з новонародженими дітьми, де практикується вільне відвідування близькими людьми , що приймали участь у пологах.

Ковельський пологовий будинок являється флагманом у впровадженні епідуральної аналгезії, як методу знеболення пологів,що значно зменшує інтенсивність больових відчуттів та перетворює пологи в менш травматичний процес для матері та плода.

Лікарі відділення:

Михальчук Олена Володимирівна

Михальчук Олена Володимирівна

лікар акушер-гінеколог вищої категорії

Закінчила: Гродненський медичний інститут

Лещук Олександр Вікторович

Лещук Олександр Вікторович

лікар акушер-гінеколог вищої категорії

Закінчив: Одеський державний медичний університет

Байчук Тетяна Микитівна

Байчук Тетяна Микитівна

лікар акушер-гінеколог другої категорії

Закінчила: Львівський національний медичний університет

Пташник Тетяна Зіновіївна

Пташник Тетяна Зіновіївна

лікар акушер-гінеколог вищої категорії

Закінчила: Івано-Франківський державний медичний інститут