Опубліковано: 1 Грудня 2021

Нове сучасне приймальне відділення екстреної (невідкладної) медичної допомоги, яке запрацювало у Ковельському МТМО, стало результатом спільних зусиль сотень людей. Тож висловлюю щиру вдячність усім, хто був причетний до реалізації цього проекту! Ми разом створили найкращі умови для наших пацієнтів!

На реконструкцію відділення з державного бюджету було виділено 8 мільйонів гривень, а з бюджету Ковельської територіальної громади – удвічі більше: понад 16 млн грн! І це дуже важливо, що кошти платників податків були спрямовані на оновлення інфраструктури та поліпшення якості надання медичних послуг.

Дякую президенту України Володимиру Зеленському, адже поштовхом до реконструкції приймального відділення у Ковельській лікарні стала державна програма «Велике будівництво». А завдяки Міністерству охорони здоров’я України ми отримали безкоштовно сучасне медичне обладнання нового покоління: комп’ютерний томограф Scenaria View та цифрову рентгенівську систему Calypso F MTOes.

Без співпраці з місцевою владою втілити в життя задумане не вдалося б. Тож дякую за підтримку хорошої ініціативи міському голові попередньої каденції Олегу Кіндеру, завдяки якому і стартував цей великомасштабний проект.

Безпосередньо саме будівництво та його фінансування лягло на плечі нинішнього міського голови Ігоря Чайки, його команди та депутатів міської ради восьмого скликання. Дякуємо їм за активну участь у реалізації проекту, за те, що подбали, аби громада отримала найкращі умови надання медичної допомоги! За те, що спільно та вчасно прийняли ряд важливих рішень, зокрема і фінансових.

Звичайно, не можу оминути увагою та висловлюю вдячність проектантам та будівельникам. Михайлу Квятковському, директору ТОВ «Шинака-Україна», за швидке втілення нестандартних проектних рішень. Ігорю Чорнусі, гендиректору ПрАТ «Луцьксантежмонтаж №536» та його колективу за високу якість виконання величезного обсягу робіт у досить стислі терміни!

Окремо хочу подякувати колективу нашого медичного об’єднання, який з підтримкою та розумінням поставився до тимчасових незручностей, пов’язаних з ремонтом. Загалом було задіяно чимало наших працівників з адміністративно-господарської частини, медичного персоналу.

Усім щиро дякую! Людське життя безцінне, берегти його – наша робота! Дбайте про себе та своїх близьких. Здоров’я усім!

З повагою –

генеральний директор Ковельського МТМО Валентин Вітер