Опубліковано: 5 Вересня 2023

Болі у ногах можуть свідчити про серйозну патологію, призвести до зниження якості життя, появу ран та виразок, які не гояться та, зрештою, ампутації. А варикозне розширення вен не просто косметичний дефект, а захворювання, що може мати серйозні ускладнення. Тож важливо вчасно звернути увагу на тривожні симптоми та проконсультуватися з лікарем!

Діагностика захворювань судин у Ковельському МТМО виконується за допомогою ультразвукових досліджень, комп’ютерної томографії та ангіографії. Дані дослідження дозволяють встановити стан судинної системи та планувати подальше лікування, що може включати медикаментозну терапію, відкриті хірургічні операції (шунтування, видалення тромбів із судин, видалення варикозно розширених вен та інші), а ендоваскулярні втручання (балонна ангіопластика, стентування, лазерна облітерація вен при варикозній хворобі).

Ендоваскулярні втручання – це сучасні малоінвазивні операції на судинах, які виконуються без розрізів (через маленький прокол 2-3 мм), під місцевим знеболенням (без наркозу чи спінальної анестезії). Завдяки мінімальній травматизації вони є більш безпечними для пацієнтів, які швидко відновлюються після операції та повертаються до повсякденного життя.

Вид та обсяг лікування визначається лікарем індивідуально для кожного пацієнта.

Отримати консультацію судинного хірурга можна звернувшись за номером телефону: 095 853 85 25 – Владислав Валерійович Смоляр, судинний лікар-хірург відділення інтервенційної радіології ЦРЛ Ковельського МТМО.

 

   

 

 

Адміністрація Ковельського МТМО