Опубліковано: 26 Жовтня 2022

У нас гарна подія:  хлопчика, який з’явився на світ 22 жовтня, виписали додому! Малюк народився у пологовому будинку Ковельського МТМО під час ракетних обстрілів. Це первісток у сім’ї ковельчан – Інни та Богдана. Вони планують назвати сина Дем’яном.

Коли почалася війна, жінка була на першому місяці вагітності. Що доведеться народжувати у бомбосховищі навіть не думала. Проте радість від появи бажаної дитини перемогла страх і тривогу! Малюк народився з вагою 3 кг 850 г, зростом 55 см.

Того ж дня – надвечір 22 жовтня, у Ковелі народилася ще й дівчинка: вагою 3 кг 220 г, зростом 53 см. Її батьки – Тамара та Вадим, не випадково обрали для донечки ім’я, що символізує Перемогу – Вікторія!

Вітаємо щасливі родини з поповненням! Бажаємо міцного здоров’я  діткам та їхнім матусям, татусям – бути для них надійним захистом та опорою!

Життя триває. І нехай воно зараз складне і непередбачуване, і зовсім не таке, про яке мріялось молодим батькам, але воно продовжується і тому має нести надію на мирне завтра. Україна обов’язково переможе!

 

Валентин Вітер,

генеральний директор Ковельського МТМО