Опубліковано: 8 Вересня 2021

У МОЗ України назвали сценарії дистанційної форми навчання у закладах освіти.

В залежності від особливостей епідемічної ситуації (у зв’язку з ростом захворюваності на гострі респіраторні вірусні хвороби, зокрема й на COVID-19, форма навчання здобувачів освіти всіх рівнів може змінюватися. Навчальний процес можливий за одним із трьох сценаріїв:

  • «Зелений» рівень епідемічної небезпеки (низький рівень захворюваності)

Відвідування закладів освіти дозволено у звичайному режимі. Однак варто пам’ятати про протиепідемічні заходи, затверджені постановами головного державного санітарного лікаря України для дошкільних закладів та закладів освіти.

  • «Жовтий» та «помаранчевий» рівні епіднебезпеки (середній рівень захворюваності)

Відвідувати заклад освіти можна за умови, якщо в ньому вакциновано щонайменше 80 % персоналу. Освітній процес забезпечується за різними формами: як дистанційно, так і безпосередньо в закладі освіти з дотриманням правил дистанціювання та дотримання протиепідемічних вимог. Рішення про організацію освітнього процесу ухвалює педагогічна рада навчального закладу в межах чинного законодавства.

  • «Червоний» рівень епідемічної небезпеки (високий рівень захворюваності)

Відвідувати заклади освіти заборонено всім, крім вихованців садочків, спеціальних закладів освіти та учнів 1–4 класів шкіл за умови, якщо в закладі вакциновано щонайменше 80 % персоналу. Для інших здобувачів освіти навчання відбувається в інших формах, у тому числі дистанційно.

Закликаємо освітян дотримуватися протиепідемічних заходів і обрати щеплення як один із найефективніших засобів профілактики поширення коронавірусної інфекції.

Вакцинація від COVID-19 проводиться у Центрі ПМСД Ковельського МТМО щодня, зокрема й у вихідні – у суботу та неділю, з 8.30 до 15.00 год., за адресою: м. Ковель, вул. Театральна, 16, каб. №53.

 

Вакцинуйтеся з турботою про себе та оточуючих!

 

Адміністрація Ковельського МТМО