Опубліковано: 9 Вересня 2020

Так, нещодавно наші фахівці провели одразу дві родинні трансплантації нирки. Довгоочікувану “нову” нирку отримали двоє волинян – 18-річна дівчина, яка народилася з вадою сечової системи та була змушена була отримувати сеанси гемодіалізу ( донором її нирки стала мама пацієнтки) та молодий 32-річний чоловік, що хворіє на запальне захворювання нирок (хронічний гломерулонефрит), та на гемодіалізі перебував вже 4,5 роки ( донором його “нової” нирки став батько). При чому ВПЕРШЕ була проведена пересадка нирки від донора до рецепієнта з різними групами крові.


Обидві операції були успішно проведені бригадою наших досвідчених хірургів ( Голуб О.М. (Олександр Голуб), Павлусик А.М. ( Андрій Павлусик), Петрук І.А.( Ivan Petruk)), а лікарі-анестезіологи (Приходько Т.В., Антонюк Р.М.( Руслан Антонюк ), подбали про безпечний анестезіологічний супровід під час трансплантацій, післяопераційний період та найближче повернення всіх пацієнтів до нового здорового життя.


Дякуємо всій команді за професійну злагоджену роботу!!!
Наразі пацієнти гарно себе почувають та вже будують плани на майбутнє.


Для отримання детальної інформації про проведення трансплантації нирки та формування листа очікування у Ковельському МТМО телефонуйте:
0688406444
0633282237 (Viber).