Опубліковано: 29 Травня 2024

Фахівцями Асоціації «СОІК» (Служба організації інфекційного контролю) та Асоціації медичних сестер України проведено черговий гігієнічний аудит в рамках програми «Чиста лікарня безпечна для пацієнта».

Медичний персонал нашого об’єднання продемонстрував високу обізнаність та гарні практичні навички у забезпеченні стандартів чистоти. Підтримка цього статусу підтверджує професіоналізм і злагодженість роботи усієї команди, комплексний підхід до прибирання приміщень з чітким розподілом завдань та контролем їх виконання.

Тож, 25 сертифікатів отримали відділення центральної районної лікарні, пологового будинку, дитячого консультативного відділення поліклініки та міська АЗПСМ №5!

Дякую представниці Асоціації «СОІК» Наталії Лебедюк за проведення навчальних тренінгів та плідну співпрацю!

Ця відзнака є особливо важливою у час війни. Адже поряд з іншими пацієнтами у нас проходять лікування та реабілітацію наші захисники. Ми робимо все можливе для збереження їхнього життя та здоров’я у комфортних і безпечних умовах.

Сумлінне виконання обов’язків медичним персоналом та дотримання вимог інфекційного контролю роблять Ковельське МТМО чистим та безпечним для пацієнтів та зберігають за ним статус одного з кращих в Україні!

 

Валентин Вітер,

генеральний директор Ковельського МТМО