Опубліковано: 14 Грудня 2022

Наша зорова система потребує регулярних оглядів, оскільки зір є однією з головних здібностей людини сприймати інформацію навколишнього світу. Одним з видів діагностики зорового апарату є комп’ютерна периметрія. Це найбільш достовірна, безболісна і швидка методика визначення патологій периферичного зору. Дане діагностування допомагає виявити такі непрості захворювання як глаукома, центральні і периферичні дегенерації сітківки, а також патології зорового нерва.

 

Комп’ютерна периметрія особливо показана пацієнтам, у яких:

  • в анамнезі глаукома;
  • цукровий діабет 2-го типу;
  • неврологічні захворювання;
  • гіпертонія;
  • патології сітківки і судинні захворювання очей.

Офтальмологічний лікувально-діагностичний центр з мікрохірургією ока Ковельського МТМО є місцем, де кожен пацієнт зможе гарантовано отримати якісне і професійне обстеження, зокрема й комп’ютерну периметрію!

Хід процедури.

Це повністю безболісний і безпечний метод дослідження, який не вимагає спеціальної підготовки і триває не більше 20 хвилин. Єдине, що потрібно від пацієнта – посидючість.

Процедура проводитися сидячи, в руках пацієнта розташовується пульт, а погляд фокусується на одній світловий точці. Після чого навколо основної точки хаотично з’являються відблиски, які повинен побачити пацієнт і повідомити про це офтальмологу через пульт, натиснувши на кнопку. Така маніпуляція проводиться по черзі на кожному оці.

В офтальмологічному лікувально-діагностичному центрі з мікрохірургією ока Ковельського МТМО комп’ютерна периметрія проводиться за електронними направленнями від офтальмолога, невропатолога, сімейного лікаря.

Проконсультуватися з фахівцями можна за номерами телефонів: 095 461 02 86 або 066 508 40 97

Наші висококваліфіковані спеціалісти допоможуть Вам зберегти зір на довгі роки!

Адміністрація Ковельського МТМО