Опубліковано: 30 Листопада 2021

30 листопада відбулося його урочисте відкриття приймального відділення. Оглянути реконструйоване приміщення та привітати медичний персонал з новосіллям прийшли представники обласної, районної та міської влади.

Привітав гостей та колектив медиків генеральний директор Ковельського МТМО Валентин Вітер. Він також висловив безмежну вдячність усім, хто був причетний до реалізації цього масштабного проекту. Звернулись до присутніх і Ковельський міський голова Ігор Чайка, голова Волинської обласної ради Григорій Недопад, голова облдержадміністрації Юрій Погуляйко та інші.

Нове відділення розширили до 1370 м. кв. До реконструкції воно розміщувалося лише на 157 кв. м. Продумано усе до найменших деталей: акцент зроблено на доступності, інклюзивності та багатофункціональності.

До послуг пацієнтів – комфортні палати для тимчасового перебування, п’ять санвузлів (зокрема два – для людей з інвалідністю), оглядові та діагностичні кабінети. Поруч з ними – потужна палата інтенсивної терапії, де є можливість надавати увесь спектр реанімаційних послуг. Далі  розмістився операційний та рентгенохірургічний блоки з найпотужнішим ангіографом нового покоління NeuAngio 30C для діагностики та надання оперативної допомоги хворим з серцево-судинними патологіями. Також до послуг пацієнтів – один з найкращих у західній Україні комп’ютерних томографів: Scenaria View, а ще – цифрова рентгенівська діагностична система Calypso F MTOes з найвищою якістю зображень!  Для нового відділення придбано й апарат УЗД, системи вентиляції легень, монітори пацієнта, електрокардіографи, дефібрілятори та багато іншого.

Не лише комфортні умови, а й надійні руки професіоналів чекають на пацієнтів 24 години 7 днів на тиждень! Це – терапевти, лікарі з медицини невідкладних станів, травматологи, гінекологи, анестезіологи-реаніматологи, кардіологи, хірурги, невропатологи, урологи, медичні сестри та молодший медичний персонал, які готові надавати увесь спектр невідкладних послуг.

Адміністрація Ковельського МТМО