Опубліковано: 17 Вересня 2021

Ковельському МТМО є чим пишатися, адже не випадково наш заклад відвідала поважна делегація на чолі з народним депутатом України Ігорем Гузем. Разом з ним прибули голови територіальних громад Нововолинська та Володимира-Волинського, їх заступники, керівники підрозділів комунального господарства та охорони здоров’я, депутати місцевих рад. Вкотре побували в лікарні й представники влади Ковеля: міський голова Ігор Чайка та його заступники – Наталія Маленицька і Тарас Яковлев.

Валентину Вітру, генеральному директору Ковельського МТМО, завжди є про що розповісти гостям, адже зміни в медоб’єднанні відбуваються постійно.

Аби пересвідчитися на власні очі у тих позитивних моментах, про які говорив Валентин Степанович, делегація оглянула нове приймальне відділення, роботи в якому вийшли на фінішну пряму. Воно матиме справді європейський вигляд, а головне – у зручності та комфорті пацієнтів та відвідувачів. Показали гостям і кілька відділень лікарні.

Завдяки співпраці адміністрації Ковельського МТМО з міською владою вдається спільно вирішувати питання поліпшення надання медичних послуг. Досвід партнерства щодо розвитку закладів охорони здоров’я стане у нагоді представникам сусідніх громад.