Опубліковано: 23 Вересня 2021

Вдячний за змістовну і відкриту дискусію! Ви мотивуєте й надихаєте, збагачуєте досвідом, допомагаєте рости та прагнути до нових успіхів.

Сподіваюся, що цей форум став для Вас успішною подією, місцем зустрічі з колегами та однодумцями. Спільна мета відкриває нові можливості для розвитку вітчизняної трансплантології та дозволяє долати кордони між країнами для продовження діалогу.

Розвиток трансплантації залежить від командної роботи в цілому та від кожного з Вас зокрема.  Наша згуртованість та зацікавленість у вирішенні проблем органного донорства в Україні обов’язково матиме успішне продовження! Тож сподіваюсь на подальшу співпрацю та партнерство.

Особливу вдячність висловлюю Ковельському міському голові Ігорю Чайці та його команді за допомогу в організації та проведенні конференції, за підтримку наших ініціатив, спрямованих на розвиток Ковельського МТМО та підвищення рівня надання медичної допомоги пацієнтам.

Дякую усім, хто долучився до підготовки заходу, зокрема колективу нашого медичного об’єднання, які доклали максимум зусиль, аби така важлива подія відбулась у нашому місті.

Бажаю усім добра, здоров’я і натхнення!

З повагою –

Валентин Вітер, генеральний директор Ковельського МТМО