Опубліковано: 2 Жовтня 2021
Вітаємо лікарів-урологів зі святом і бажаємо міцного здоров’я, успіхів у професійній діяльності, сімейного затишку, любові, щастя і здійснення мрій!
👉 Нагадуємо, що у Ковельському МТМО успішно працює Центр ендоурології. Його фахівці надають висококваліфіковану спеціалізовану допомогу хворим урологічного профілю. Працює кабінет дистанційної літотрипсії.
👍 У нас лікують пацієнтів з патологією органів сечостатевої системи, виконують весь спектр високотехнологічних операцій з використанням інноваційного медичного оснащення: контактного літотриптера, нефоскопа, уретерореноскопа, резектоскопа.
👉 Новітні методики лікування і сучасне ендоскопічне обладнання дозволяють на високому рівні надавати допомогу людям з сечокам’яною хворобою.
👉 Особлива увага приділяється використанню малоінвазивних оперативних втручань, що знижує до мінімуму больовий синдром, скорочує терміни перебування пацієнта в стаціонарі, зменшує час відновлення після хвороби.
👍 Наші лікарі виконують одні з найскладніших операцій в урології – перкутанну нефролітотрипсію, завдяки чому пацієнти мають можливість позбавитися каменів нирок великих розмірів через мінімальний розріз.
🙏  У Центрі ендоурології рятують життя хворим з онкологічними патолігями. Наші спеціалісти виконують складні лапароскопічні операції в онкоурології. Зокрема й радикальні нефректомії, простатектомії, резекції пухлин нирки.
Здоров’я усім! Бережіть себе та своїх близьких!